Union City Badge

Union City Gran Fondo Results

Toughskin 150 Results

Download PDF

 
Place
Bib
Name
City
State
Finish Time
Sector 1
Sector 2
Sector 3
Sector 4
Sector 5
Sector Total
Avg Spd
 
Female
1. 2 Madeline Pearce Atlanta GA 11:59:48.0 24:54.5 31:03.9 35:19.8 31:54.8 55:28.0 2:58:40.7 12.5  
Male
1. 286 Tucker Glasgew     10:56:43.2 20:43.0 26:35.2 30:02.8 29:29.5 45:19.3 2:32:09.6 13.7  
2. 30 Rusty Dosh Ocala FL 9:55:27.7 23:49.9 26:36.9 30:52.8 27:41.3 43:56.4 2:32:57.1 15.1  
3. 33 Brad Beadles ATLANTA GA 10:51:06.1 22:11.6 28:25.8 31:24.6 28:17.8 43:30.8 2:33:50.3 13.8  
4. 19 D Chad Strickland Atlanta GA 10:56:43.4 22:11.2 26:38.6 30:53.8 29:33.2 45:34.5 2:34:51.1 13.7  
5. 36 Kevin Cook Roswell GA 10:11:31.9 24:46.6 26:36.0 30:01.5 27:41.4 46:54.2 2:35:59.6 14.7  
6. 20 Dub Norm Atlanta GA 12:02:20.3 21:44.2 28:18.2 31:57.4 30:24.2 53:06.1 2:45:29.9 12.4  
7. 17 Alexander Draper Atlanta GA 10:56:50.6 23:50.8 28:47.1 34:24.4 32:03.7 47:48.4 2:46:54.3 13.7  
8. 14 Dennis Decker Fairburn GA 12:31:27.2 24:41.0 32:48.5 42:21.3 35:38.9 51:35.9 3:07:05.5 11.9  
a.k. 50 Flynn Whitehurst Peachtree City GA   26:24.6           0.0  
a.k. 18 Umberto Arnulfo St Augustine FL 11:33:15.7   41:08.6 43:45.3       12.9  
a.k. 15 Jon Atkins Peachtree City GA 12:43:51.6 19:58.0           11.7  
a.k. 13 Michael Davis Saint Augustine FL 11:33:16.3 54:56.6 39:53.2 43:43.6       12.9  
DNF 21 Bret Burleson LaGrange GA   20:53.3 26:38.3 32:24.9 30:49.8     0.0  
DNF 1 Wayne Whitesides College Park GA 11:02:36.7 24:42.9 32:50.4 42:30.6       13.5  
DNS 34 Justin Shealey Winston GA               0.0  
DNS 32 Daniel Jessee Atlanta GA               0.0  
DNS 31 Nick Leonard Atlanta GA               0.0  
DNS 12 Ray Brown roswell GA               0.0  

Husky 100 Results

Download PDF

 
Place
Bib
Name
City
Finish Time
Sector 1
Sector 4
Sector 5
Sector Total
Avg Spd
 
1 50005 N.N. 50005   5:07:20.9         19.5  
Female
40+
1 46 Laina Palmeri Dacula 7:49:52.3 31:51.2 30:06.8 50:56.2 1:52:54.1 12.7  
2 44 Ana Bailie Decatur 7:32:07.0 29:29.4 33:14.3 54:05.9 1:56:49.6 13.2  
DNS 45 Jennifer Klein ATLANTA           0.0  
Open
1 42 Kathleen Mitchell Greenville 7:49:49.6 21:42.0 25:00.9 40:24.4 1:27:07.1 12.7  
a.k. 40 Linda Nguyen Arlington 7:21:16.6 25:57.0 32:11.8     13.5  
DNS 41 Lauren De Crescenzo Atlanta           0.0  
Male
40+
1 76 Paul Lawler Alpharetta 6:16:23.1 19:50.9 24:19.8 37:59.0 1:22:09.6 15.9  
2 72 Jeff Welp Atlanta 5:33:31.8 20:10.9 24:34.6 41:20.6 1:26:06.0 17.9  
3 67 Chuck Wilkinson ATLANTA 7:49:51.6 22:54.7 25:00.3 40:20.1 1:28:15.1 12.7  
4 62 Taylor Gonsoulin Roswell 5:48:23.0 20:10.2 26:24.1 44:25.5 1:30:59.7 17.2  
5 77 Dan Kryszczuk mableton 6:13:07.2 21:41.8 26:51.9 43:44.4 1:32:18.1 16.0  
6 70 JOM GravelCyclist.com Gainesville 7:49:51.1 21:44.1 25:27.0 47:02.8 1:34:13.9 12.7  
7 16 Jame Carney Demorest 6:39:41.4 21:48.5 28:32.8 48:05.1 1:38:26.3 15.0  
8 63 Jason Hanlin College Park 7:21:13.9 25:49.8 30:38.6 46:11.2 1:42:39.5 13.5  
9 73 Nathan Smith Lawrenceville 7:49:52.2 31:50.9 25:28.4 45:21.3 1:42:40.4 12.7  
10 68 John Benkert Sharpsburg 6:51:53.0 25:09.3 31:45.1 47:13.2 1:44:07.6 14.5  
11 75 Gerald Weber Atlanta 7:03:22.9 24:27.7 32:01.8 53:21.0 1:49:50.3 14.1  
12 71 Scott Seglie Atlanta 7:52:45.1 21:37.9 25:35.3 2:11:50.3 2:59:03.5 12.6  
13 69 Jeffrey Kenvin Roswell 6:45:23.9 23:21.7 27:49.1     14.8  
14 66 Matt Connors Arlington 7:21:16.8 25:54.2 32:09.9     13.5  
Open
1 61 Jeff Caveney Atlanta 5:02:33.5 18:25.9 19:59.2 33:09.9 1:11:34.9 19.8  
2 58 Robert Loomis cleveland 6:17:17.8 18:10.3 20:53.6 32:51.2 1:11:55.0 15.9  
3 59 Christopher Hale Atlanta 6:11:07.8 21:14.7 25:33.6 38:03.9 1:24:52.1 16.1  
4 89 Conley “Slim” Wilhelm Thomasville 6:43:34.3 19:46.8 24:21.0 41:51.2 1:25:58.9 14.8  
5 53 Julien Meaud Atlanta 5:53:55.0 23:09.1 25:10.6 41:29.8 1:29:49.4 16.9  
6 55 David Egetter East Point 6:23:30.7 19:51.5 25:34.3 45:39.5 1:31:05.2 15.6  
7 90 Cody Parker Demorest 6:39:39.0 19:48.7 29:57.2 48:04.1 1:37:49.9 15.0  
8 88 Kim Cantrell Demorest 6:39:39.5 21:47.9 28:30.7 48:14.1 1:38:32.7 15.0  
9 74 Sean McCombs Signal Mountain 7:49:49.9 27:26.6 30:05.7 45:25.5 1:42:57.8 12.7  
10 52 Matthew Geiger Marietta 9:06:37.6 31:39.0 41:34.6 58:06.7 2:11:20.1 10.9  
11 56 Jacob Dearolph College Park 9:44:06.3 26:13.8 42:01.9 1:03:24.3 2:11:39.9 10.2  
12 57 David Saenz Landazabal Atlanta 9:06:37.7   35:54.2 58:08.2   10.9  
DNS 60 Jim Snitzer Atlanta           0.0  
DNS 51 nathan pulliam DECATUR           0.0  

Denim 60 Results

Download PDF

 
Place
Bib
Name
City
State
Finish Time
Sector 1
Sector 5
Sector Total
Avg Spd
 
Denim 60
  50003 N.N. 50003     4:22:02.2       13.7  
Female
1. 137 Jenna Downey Atlanta   3:31:30.5 21:24.8 37:20.1 58:44.9 17.0  
2. 109 Hayley Braun Atlanta   3:31:30.5 21:29.4 37:16.8 58:46.1 17.0  
3. 395 Robbie Thrash     4:33:32.3 22:31.6 41:57.7 1:04:29.3 13.1  
4. 104 Lauren Giles Atlanta   3:59:44.0 23:28.7 43:45.1 1:07:13.7 15.0  
5. 389 Kat Kadous     4:01:54.6 25:15.7 49:48.4 1:15:04.0 14.8  
6. 135 Caleigh Rasser Buford   3:59:42.9 28:20.2 47:11.8 1:15:32.0 15.0  
7. 106 Sue Neurath Tucker   4:40:02.3 34:47.6 46:47.8 1:21:35.3 12.8  
8. 93 Amalia Marcu Buford   4:33:35.7 28:49.2 56:13.3 1:25:02.5 13.1  
9. 99 Christina Panella Buford   4:33:33.2 29:16.2 55:56.2 1:25:12.4 13.1  
10. 98 Natalia Mejia-Saldarriaga Roswell   5:23:49.6 31:58.4 1:03:55.2 1:35:53.5 11.1  
DNS 97 Amy Dejarme Atlanta           0.0  
DNS 96 Stephanie Nowlin Atlanta           0.0  
DNS 107 Mary-Kate Wintz Cleveland           0.0  
Male
1. 111 Charlys Schultz Atlanta   3:56:08.6 20:04.2 35:50.8 55:55.0 15.2  
2. 112 Kenneth Wood Atlanta   3:56:07.9 20:03.8 35:55.1 55:58.8 15.2  
3. 54 Pete Edmondson Palmetto   3:12:26.8 20:33.4 36:14.4 56:47.8 18.7  
4. 385 Geremy van Arkel     3:31:31.0 21:36.1 37:41.3 59:17.4 17.0  
5. 390 Marcos Schechter     3:31:30.9 22:11.3 37:14.1 59:25.4 17.0  
6. 136 Nicholas Salters Atlanta   3:31:31.5 21:29.2 39:04.3 1:00:33.5 17.0  
7. 84 Scott Massey Woodstock   3:31:44.7 21:43.8 38:53.0 1:00:36.8 17.0  
8. 132 Chris Kuhn Smyrna   3:31:32.1 21:45.4 38:57.8 1:00:43.2 17.0  
9. 127 John Wood Alpharetta   4:26:52.3 21:42.6 39:07.8 1:00:50.4 13.4  
10. 387 Alexander Eaccarino     4:21:44.8 21:49.4 39:01.0 1:00:50.4 13.7  
11. 134 Shaune Huysamen Canton   4:21:45.0 21:53.7 39:01.1 1:00:54.8 13.7  
12. 133 Lucas ASTIER ATLANTA   3:31:39.4 21:38.3 39:17.5 1:00:55.8 17.0  
13. 110 Howard Buckley East Point   4:50:19.5 21:57.4 39:02.8 1:01:00.2 12.4  
14. 396 Glen Slater     3:32:12.5 21:41.3 41:57.2 1:03:38.5 16.9  
15. 92 Jonathan DiGioia East Point   4:18:12.3 23:33.8 40:54.2 1:04:28.0 13.9  
16. 381 Horace Davis     4:33:11.1 23:02.8 43:28.2 1:06:30.9 13.1  
17. 383 Darren Rumble     3:59:45.6 23:13.6 44:26.2 1:07:39.7 15.0  
18. 391 Martin Balga     3:59:44.4 23:11.3 44:28.8 1:07:40.0 15.0  
19. 117 John Perry Atlanta   3:59:45.0 23:17.0 44:30.7 1:07:47.7 15.0  
20. 105 Bob Neurath Tucker   4:33:16.4 24:27.2 43:22.4 1:07:49.6 13.1  
21. 386 Chris Mottran     3:59:45.1 23:17.9 44:52.5 1:08:10.3 15.0  
22. 108 Jeff Richards Atlanta   4:32:51.7 24:31.9 43:46.0 1:08:17.9 13.1  
23. 394 Eric Thiele     4:38:09.5 24:30.6 43:57.8 1:08:28.3 12.9  
24. 115 Giovanni Middei Peachtree City   3:43:48.3 25:08.5 43:33.6 1:08:42.1 16.0  
25. 102 Cody Wellons Atlanta   4:09:15.0 23:20.0 45:52.7 1:09:12.7 14.4  
26. 287 Fikret Atalay     3:49:28.9 25:03.2 44:10.0 1:09:13.2 15.6  
27. 101 Michael & Carin Hopton Woodstock   3:47:31.8 23:37.1 45:42.9 1:09:19.9 15.8  
28. 399 Michael Whitington Peachtree City   4:23:23.8 24:40.0 44:41.3 1:09:21.2 13.6  
29. 86 Cliff Seal Atlanta   3:54:36.0 25:06.3 44:37.9 1:09:44.1 15.3  
30. 128 Noah Williams Atlanta   3:45:22.5 23:06.5 46:42.7 1:09:49.2 15.9  
31. 82 bruno fernandez atlanta   3:42:19.1 24:37.2 45:55.7 1:10:32.9 16.1  
32. 64 Daniel Raudebaugh Atlanta   3:37:48.9 25:42.9 44:55.6 1:10:38.4 16.5  
33. 65 Jason Linscott Atlanta   3:37:48.1 25:47.0 44:53.3 1:10:40.2 16.5  
34. 95 Richard Schultz Peachtree City   3:43:47.4 26:46.6 43:57.3 1:10:43.8 16.0  
35. 397 Simon Kuhnimhof     3:35:52.2 25:25.4 45:38.7 1:11:04.1 16.6  
36. 116 Steve Zoellick Atlanta   4:24:46.3 25:14.7 46:24.0 1:11:38.7 13.5  
37. 126 Phil Gura Eatonton   4:24:48.6 25:15.4 46:49.3 1:12:04.7 13.5  
38. 120 Jack Netherton Canton   4:24:51.4 25:08.3 49:22.6 1:14:30.9 13.5  
39. 388 Gary Ross     4:01:54.6 25:19.6 49:49.6 1:15:09.1 14.8  
40. 94 Craig McKenzie Gainesville   4:58:24.5 26:08.7 49:30.7 1:15:39.3 12.0  
41. 113 Dennis Nicholson Southaven   4:23:00.2 29:36.8 49:41.8 1:19:18.5 13.6  
42. 393 Mike Sayeh     4:58:11.5 25:03.4 55:11.8 1:20:15.2 12.0  
43. 138 Marc g ATLANTA   4:34:50.3 28:50.2 55:32.6 1:24:22.8 13.0  
44. 87 Andy Bailie Decatur   4:45:37.7 29:08.8 55:56.0 1:25:04.7 12.6  
45. 85 Michael Tharp Peachtree City   4:45:37.2 29:07.7 56:17.4 1:25:25.1 12.6  
46. 392 Frank Tantillo     4:24:49.7 32:30.7 54:21.9 1:26:52.5 13.5  
47. 80 Kevin Baldwin Lilburn   4:40:40.2 31:10.9 56:11.9 1:27:22.8 12.8  
48. 382 Talbert Alonso     4:58:27.4 26:01.0 1:01:47.5 1:27:48.5 12.0  
49. 122 Barton Nakdimen Cleveland   5:04:57.3 29:03.3 1:00:53.8 1:29:57.1 11.8  
50. 125 Zaw Tin Ooltewah   5:07:43.7 29:02.3 1:02:38.2 1:31:40.4 11.6  
51. 398 Mark Noyce     4:54:12.3 32:46.4 59:21.2 1:32:07.5 12.2  
52. 124 Benjamin Krieger Atlanta   5:07:21.8 26:03.9 1:11:54.5 1:37:58.4 11.7  
53. 103 Steve Jarvis Palmetto   5:07:13.3 30:31.6 1:11:56.4 1:42:28.0 11.7  
54. 123 Darren WITHEROW Cleveland   5:09:23.3 38:41.8 1:04:50.6 1:43:32.4 11.6  
DNF 114 Chad Copeland Canton     34:03.2 1:22:32.5 1:56:35.7 0.0  
a.k. 121 Corey Klawunder Atlanta   4:55:01.4       12.2  
a.k. 100 Jeff Kerr Atlanta   4:59:10.9 29:57.9     12.0  
DNF 131 Erik Van Name Atlanta           0.0  
DNS 91 Eric Helmke Melbourne           0.0  
DNS 83 Brian Mathis Atlanta           0.0  
DNS 81 Joshua White East Point           0.0  
DNS 139 Kurt Dorshimer Fayetteville           0.0  
DNS 129 Brian Sullivan Clarkston           0.0  
DNS 119 Jonathan Cornelius Atlanta           0.0  
DNS 118 Patrick Markarian Johns Creek           0.0  

Polyester 100 Results

Download PDF

 
Place
Bib
Name
City
State
Finish Time
Sector 4
Avg Spd
 
Female
1. 150 Sloan Fletcher Demorest   5:55:13.6 25:37.0 16.8  
Male
1. 250 Huntley Nash Marietta   4:56:13.8 18:02.9 20.2  
2. 380 William Eustace     4:55:52.3 19:04.5 20.2  
3. 379 Daniel Breuer     4:55:54.5 19:51.4 20.2  
4. 35 John Croom Colorado Springs CO 4:55:57.0 20:51.7 20.2  
5. 374 Darel Christopher     5:08:27.4 22:06.3 19.4  
6. 248 Todd Malefyt Tyrone   5:50:56.6 22:15.9 17.0  
7. 240 Benjamin Zahn Alexandria   5:50:56.1 25:15.7 17.0  
8. 244 Dylan Cantrell Mt. Airy   5:55:15.0 25:36.8 16.8  
9. 246 Jaden Grimes Demorest   5:55:06.7 25:43.2 16.8  
10. 256 Steven Rosser Riverdale   7:22:14.2 26:34.8 13.5  
11. 243 Russ DeBarros Marietta   7:22:13.7 26:35.0 13.5  
12. 50004 N.N. 50004     7:10:44.9 27:07.2 13.9  
13. 253 Harold Smith College Park   7:21:59.0 27:08.0 13.5  
14. 252 Abdul Muhammad Acworth   9:13:22.3 41:57.4 10.8  
a.k. 375 Quentin Johnson         0.0  
a.k. 255 Stephen Barrett Atlanta       0.0  
a.k. 254 Hubert Watson Duluth   5:03:53.2   19.7  
DNF 257 Jeff Brown Atlanta       0.0  
DNF 245 Sam Rideout Demorest       0.0  
DNF 241 Jeff Stofko Hoschton       0.0  
DNS 251 David Fivecoat Columbus       0.0  
DNS 249 Jeremiah Ramirez Norcross       0.0  
DNS 247 Thomas Armes Norcross       0.0  
DNS 242 Dominico Kantor Atlanta       0.0  

Rayon 60 Results

Download PDF

 
Place
Bib
Name
City
State
Finish Time
Avg Spd
 
Female
1 179 Melissa Whitley Newnan   3:09:54.5 18.9  
2 173 Jessie Nelson Hoschton   3:44:08.3 16.0  
3 153 Susan Haynes DECATUR   3:44:08.4 16.0  
4 192 Anne Pestolesi Alexandria   3:57:28.8 15.1  
5 366 Teri Sandlin     3:57:28.9 15.1  
6 188 Beth Linn Marietta   4:20:47.5 13.8  
7 155 Eufemia Cabrera-Dâamour Douglasville   4:27:25.6 13.4  
8 181 ANGELA MOY Lithia Springs   4:27:25.6 13.4  
9 170 Rhonda Cook stone mtn   4:27:26.7 13.4  
10 169 Sarah Love Fairburn   4:46:11.4 12.5  
11 196 Madison Willis Fairburn   5:15:28.4 11.4  
DNS 168 Eloise Watson Duluth     0.0  
DNS 151 Cindy Tanner Atlanta     0.0  
Male
1 369 Jordan Foster     3:05:02.6 19.4  
2 198 Lee Showers Atlanta   3:09:51.6 18.9  
3 190 Dennis J Atlanta   3:09:52.3 18.9  
4 180 Jason Casteen Albemarle   3:09:55.5 18.9  
5 186 Kevin Price Tucker   3:18:54.7 18.0  
6 376 Doug Pendergast     3:19:50.3 18.0  
7 172 Thomas Nelson Hoschton   3:44:07.4 16.0  
8 189 Cedron Johnson Decatur   3:44:09.1 16.0  
9 165 Ken Noh Newnan   3:44:09.9 16.0  
10 371 Eldontrell Middlebrooks     3:44:14.6 16.0  
11 378 David Han     3:56:29.9 15.2  
12 194 John Aquino Atlanta   4:04:32.9 14.7  
13 164 john perlman Sandy Springs   4:04:37.4 14.7  
14 163 Chris Thompson LILBURN   4:10:01.5 14.3  
15 162 Joe Blessing Hapeville   4:10:01.7 14.3  
16 373 Ray Richardson     4:12:31.2 14.2  
17 175 James Carlisle Newnan   4:12:54.0 14.2  
18 152 Thomas Tromiczak Alpharetta   4:14:50.7 14.1  
19 372 Andrew Rowe     4:19:48.6 13.8  
20 187 Jim Linn Marietta   4:20:48.2 13.8  
21 377 Markus Reid     4:26:08.1 13.5  
22 182 Roy Straughan Buford   4:27:27.8 13.4  
23 156 Dennis Francis Atlanta   4:27:28.2 13.4  
24 160 Chad Conley Decatur   4:27:28.2 13.4  
25 193 Tycer Scriven East Point   4:27:28.8 13.4  
26 185 Mitchell Smith East Point,   4:27:29.1 13.4  
27 174 Alphonso Gentry Atlanta   4:27:29.3 13.4  
28 183 Emanuel Johnson Fairburn   4:31:18.8 13.2  
29 157 Alfonso Boyer atlanta   4:45:27.6 12.6  
30 178 Travis Morgan Palmetto   4:46:06.5 12.5  
31 195 Lance Willis Fairburn   5:15:28.0 11.4  
32 171 Stephen Rotz Atlanta   5:42:56.2 10.4  
DNS 200 Josh Marshall Atlanta     0.0  
DNS 199 Santonio Marshall Atlanta     0.0  
DNS 197 Rickey Morris Union City     0.0  
DNS 191 Paul McCadney ATLANTA     0.0  
DNS 184 Conrad Ford Douglasville     0.0  
DNS 177 JASON JAMES ATLANTA     0.0  
DNS 176 Timothy Smith Atlanta     0.0  
DNS 167 Chris Haggerty Atlanta     0.0  
DNS 166 Khadejam Rowe Snellville     0.0  
DNS 161 Jermaine Davis Hampton     0.0  
DNS 159 mikel williams atlanta     0.0  
DNS 158 I Thandiwe Atlanta     0.0  
DNS 154 Michael O’Connell Atlanta     0.0  

Velour 30 Results

Download PDF

 
Place
Bib
Name
City
State
Finish Time
Avg Spd
 
Female
1 232 Nicole Bailey Decatur   2:10:31.0 13.7  
2 217 Megan Beaty Demorest   2:15:27.0 13.2  
3 218 Mindy Garvin-Leighton Demorest   2:15:28.0 13.2  
4 208 jennifer fine college park   2:37:26.0 11.4  
5 367 Christy Bennett     2:42:16.0 11.0  
6 202 Nellie Sullivan Atlanta   2:53:37.0 10.3  
7 229 Darcina Garrett Atlanta   3:43:18.0 8.0  
a.k. 209 Melissa Love Atlanta     0.0  
a.k. 204 Janine Viada College Park     0.0  
DNS 226 kimberly cornwell atlanta     0.0  
DNS 216 Julia Nichols Demorest     0.0  
DNS 211 Monica Moukalif Decatur     0.0  
DNS 207 Allison Hanlin College Park     0.0  
Male
1 225 Arlanda Ross, jr. Fairburn   1:58:14.0 15.2  
2 370 Ricky Gilley     2:03:32.0 14.5  
3 228 Rafael Gonzalez Jonesboro   2:10:36.0 13.7  
4 215 Kirk Wrzesien Smyrna   2:10:37.0 13.7  
5 219 Trevor Pugh Demorest   2:15:22.0 13.2  
6 220 Tim Garvin-Leighton Demorest   2:17:36.0 13.0  
7 212 Ben Marcum Johns Creek   2:24:04.0 12.4  
8 234 Anthony Strong Union City   2:24:44.0 12.4  
9 231 David Speer Atlanta   2:28:55.0 12.0  
10 235 Bill Speer College Park   2:29:21.0 12.0  
11 230 Bruton Jones Capistrano Beach   2:36:49.0 11.4  
12 221 PATRICK DANIEL Stone Mountain   2:37:10.0 11.4  
13 368 Robert Bennett     2:42:17.0 11.0  
14 203 Michael Sullivan Atlanta   2:53:39.0 10.3  
15 222 Fritz Alexander Ackworth   2:53:40.0 10.3  
16 224 Andrew Hough Atlanta   2:57:27.0 10.1  
17 223 Matthew Hough Atlanta   2:57:27.0 10.1  
18 205 Ken Allen College Park   3:35:18.0 8.3  
a.k. 365 Derrick Johnson       0.0  
a.k. 364 K. Allen College Park     0.0  
a.k. 214 Daryl Douglas Atlanta     0.0  
a.k. 213 Steve Marcum Thomasville     0.0  
a.k. 206 Gabriel Viada College Park     0.0  
a.k. 201 KENDALL JACOBS UNION CITY     0.0  
DNF 227 Sherwin Brown Union city     0.0  
DNS 233 James Gaines Decatur     0.0  
DNS 210 Chris Annunziata Atlanta     0.0  
DNS 130 Steve Cantonis Atlanta     0.0